Інтернет-магазин сонцезахисних окулярів
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 22:00
Без вихiдних
 Як підібрати сонцезахисні окуляри чоловікові за формою обличчя?

Здавалося б, відповісти на це питання просто. Треба зайти в салон і купити сонцезахисні окуляри, тим більше, що їх продається безліч.
Однак, насправді процес підбору окулярів для чоловіків вимагає часу, тому що не кожна оправа підійде. Щоб вони підійшли ідеально, потрібно звертати увагу на ряд параметрів, в тому числі і на форму обличчя.

Підбір сонцезахисних окулярів за формою обличчя: що важливо знати

Варто відзначити, що має значення не тільки форма обличча, але і зачіска, і статура. Але найчастіше основний наголос при виборі оправ робиться саме на форму обличчя.

Якщо у чоловіка кругла форма обличчя, то для нього краще всього вибрати сонцезахисні моделі, оправа у яких прямокутна і трапецієвидна. А ось овальна, кругла, квадратна оправа їм не підходить, оскільки особа стане ще більш візуально круглим і навіть одутлим.

Якщо у чоловіка особа нагадує квадрат, тоді їм варто купити для себе окуляри, які мають закруглені краї. Такі сонцезахисні окуляри згладжують незграбні риси. А ось оправа прямокутна не підходить їм категорично, оскільки особа стає більш грубим.

Якщо у чоловіка особа нагадує овал, то він може купити собі практичні будь-які сонцезахисні окуляри, виняток становить лише дуже широка.
Для володарів довгастої форми обличчя варто вибрати круглі. А ось квадратна оправа їм не підійде, так як порушаться пропорції особи.

А які сонцезахисні окуляри варто віддати перевагу тим чоловікам, у яких форма обличчя нагадує серце? Їм експерти рекомендують купити знамениті авіатори. Оправа прямокутної форми їм не підходить!

Чоловіки, у яких форма обличчя нагадує ромб, варто віддати перевагу авіатори, або оверсайз. Вони врівноважують пропорції. Купувати сонцезахисні окуляри круглі їм не можна ні в якому разі.

А от чоловікам, у яких форма обличча в чомусь схожа на трикутник, то їм найкраще підбирати такі моделі, що нагадують трапецію, щоб згладити видатний підборіддя.

Зрозуміло, що тільки за формою особи їх не підбирають, мають значення ще і статура, і зачіска. Так що до процесу вибору потрібно підходити ретельно, не поспішаючи придбати перші-ліпші.

Де купити сонцезахисні окуляри для чоловіків?

Оскільки на ринку представлено безліч варіантів сонцезахисних окулярів, вибір величезний. Однак, важливо вибрати якісні, добре захищають від сонячного випромінювання. А їх потрібно купувати тільки в спеціалізованому магазині або салоні, де дають гарантію на всі моделі. До того ж тільки там можуть допомогти з вибором, щоб не помилитися і не витратити кошти даремно.

І найякісніші кожен покупець може придбати в buy-glasses.com.ua. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей всіх відомих брендів за найбільш доступною вартості. Якщо вам потрібно купити сонцезахисні окуляри для чоловіків відмінної якості, buy-glasses.com.ua завжди готовий запропонувати найкращий варіант. 

Коментарі

Написати коментар