Інтернет-магазин сонцезахисних окулярів
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 22:00
Без вихiдних
Як вибрати сонцезахисні окуляри саме для тебе?

Щоб підібрати сонцезахисні окуляри необхідно мати достатню кількість знань. Проникнення навіть незначної кількості УФ променів, дуже згубно позначається на здоров'ї людини, тому важливо бути підкованим у виборі даного аксесуара.

Мало хто знає, але сонцезахисні окуляри підбираються по пори року, а це означає, що важливо вибрати ступінь затемнення і колір лінз. Неправильний підбір викликає не тільки звичайне роздратування очей, але і різні хвороби такі як, запалення райдужної оболонки, глаукому і навіть рак.

Як підібрати сонцезахисні окуляри?

Таке питання виникає у багатьох, особливо, коли настає теплу пору року. Важливо розуміти, що правильно підібрані окуляри допоможуть Вам захистити очі. Для того, щоб максимально убезпечити свої зіниці від сонця, необхідно звернути увагу на лінзи.

Чи не одні лінзи не можуть забезпечити стовідсоткову безпеку. Потрібно розуміти, що темна тонування - не означає високий ступінь захисту. При виборі окулярів необхідно ознайомитися з маркуванням, яка нанесена на упаковці, або на лінзах. Чим вище число на маркуванні - тим вище захист від ультрафіолету.

Матеріал

Різноманітність матеріалу для виготовлення сонцезахисних окулярів дуже велике. Дерево, пластик, метал, кераміка скло, їх можна перераховувати до безкінечності. На що важливо звернути увагу при виборі матеріалу?

Умови експлуатації

Якщо в основному ви працюєте або займаєтеся спортом в такому аксесуарі, то краще не купувати окуляри з тендітних матеріалів.

Комфорт і безпеку, також важлива частина при виборі матеріалу. У деяких людей є алергія на деякі види дерева, пластика і навіть металу, тому спочатку потрібно зробити акцент на цьому. 

Підбираємо окуляри

Правильно підібрані окуляри не повинні тиснути, так як через додаткового навантаження, людина може відчувати головні болі. Тому, важливо визначитися з розміром.

Окуляри не повинні дратувати очі. Важливо приміряти аксесуар і переконатися в тому, що ви не відчуваєте неприємних відчуттів.

Перевіряємо поляризацію. Найкраще подивитися на полірованій поверхні, на яку падає сонце і переконатися, що промені не засліплюють ваші очі.

Перевірка якості

Якщо ви хочете в повній мірі переконатися в тому, що ваш аксесуар досить захищає очі, потрібно виконати такі дії: беремо ультрафіолетовий ліхтарик і намагаємося просвітити лінзи. Якісний товар відкине тінь від лінз і не пропустить світло УФ випромінювання. Проробивши дану дію, можна переконатися в якості ваших окулярів.

У сучасному світі, ринок окулярів досить великий. Щорічно з'являються десятки магазинів, які продають різну продукцію. На даний момент при купівлі окулярів велика ймовірність попастися на підробку або неякісну копію, при цьому, не тільки пошкодивши свої очі, але і витративши достатня кількість грошових коштів. Але якщо ви хочете порадувати себе новим комфортним аксесуаром, замовляйте сонцезахисні окуляри на сайті buy-glasses.com.ua прямо зараз!

Коментарі

Написати коментар